Ultima actualizare: ieri, 22:25

Publicitate

Claus Web angajează operator asistenţă tehnică servicii hosting

SC Claus Web SRL Satu Mare angajează operator asistenţă tehnică servicii hosting.

CANDIDATUL IDEAL:
– Experienta in domeniu
– Persoana creativa, dinamica, calma
Aptitudini :
-initiativa, gandire logica;
-capacitate de comunicare;
-spirit de observatie;
-capacitate de asimilare de noi cunostinte;
-perseverenta;
-spirit de echipa;
-atentie la detalii;
-flexibilitate.
Cunostinte ethnic:
– Sisteme de operare: Linux, administrare servere
– Aplicatii: Microsoft Office Outlook, Mozilla Thunderbird, etc
– Cunostinte de retea si servere

RESPONSABILITATI :
Postul consta in administrarea serverelor linux
Principala activitate va fi de Asistenta Tehnica pentru clienti
Rezolvarea problemelor software sau hardware care pot aparea la servere

DESCRIEREA COMPANIEI:
Claus Web este o companie in plina expansiune – oferim Servicii Web Complete ( Gazduire Web, Inregistrare Domenii, Web Design )

Suntem o echipa tanara si avem un mediu de lucru modern si competitiv: daca it doresti acelasi lucru, te invitam sa aplici pentru acest job.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa: [email protected]