Ultima actualizare: azi, 18:04

Locale

Brutăria Soarelui din Satu Mare angajează brutar sau ajutor brutar. Salariu foarte bun!

Brutăria Soarelui din municipiul Satu Mare – un nume de încredere în producția de produse de panificație proaspete și de calitate – anunță cu bucurie că este în căutarea unui brutar pasionat pentru a se alătura echipei sale!

Detalii despre post:

  • Responsabilități:
    • Producerea de produse de panificație proaspete și delicioase conform standardelor companiei
    • Menținerea standardelor ridicate de igienă și siguranță alimentară
    • Colaborarea cu echipa pentru a asigura un mediu de lucru eficient și plăcut
  • Ofertă:
    • Salariu motivant
    • Mediu de lucru plăcut și dinamic

Brutăria Soarelui își propune să ofere clienților săi, în continuare, produse proaspete, delicioase și realizate cu pasiune. Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat să te alături unei echipe dedicate, reprezentanții brutăriei te invită să aplici pentru acest post.

Pentru a aplica, trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: [email protected] sau sună la numărul de telefon 0724160432 pentru a stabili o întâlnire.