Ultima actualizare: azi, 17:25

Locale

Negrești-Oaș, printre finaliștii competiției naționale “Destinația Anului”. Sătmărenii, invitați să voteze

Negrești-Oaș se numără printre finaliștii concursului național “Destinația Anului”, iar sătmărenii sunt invitați să voteze și să ducă orașul pe primul loc la finalul competiției. 

,,Suntem mândri să vă anunțăm că orașul nostru, Negrești-Oaș, se numără printre finaliștii competiției naționale “Destinația Anului”, la categoria “Tărâmuri cu istorie și tradiție”. Aceasta este o ocazie de a arăta întregii țări bogăția și frumusețea patrimoniului nostru.

Vă invităm să votați pentru orașul nostru, Negrești-Oaș, demonstrând astfel mândria și unitatea comunității noastre. Votul vostru este esențial pentru a promova și a susține valorile noastre tradiționale și culturale”, este mesajul transmis de primarul orașului Negrești-Oaș, Aurelia Fedorca.

Aici puteți vota Destinația Anului 2024 👉 https://destinatiaanului.ro/destinatii/voteaza/

Un comentariu

  1. radical2 Răspunde

    Super. Dar cu betoanele ce facem? Nu prea arata a traditional.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.