Ultima actualizare: ieri, 21:30
Locale

VIDEO. Accident surprins LIVE. O șoferiță (18 ani) a intrat cu mașina în fața unui TIR de Satu Mare. Patru victime

Accident surprins LIVE. O șoferiță începătoare, în vârstă de 18 ani, a intrat cu mașina în fața unui TIR de Satu Mare. În urma impactului patru persoane au fost rănite, informează vasiledale.ro. Accidentul s-a produs la intrare în localitatea maramureșeană Recea.

Potrivit sursei citate, la volanul autoturismului se afla o tânără de 18 ani, iar camionul înmatriculat în județul Satu Mare era condus de un bărbat de 34 de ani. Impactul s-a produs după ce tânăra nu s-a asigurat în momentul în care a ieșit cu autoturismul din parcarea unei unități hoteliere.

Conducătoarea auto și trei pasageri au suferit leziuni corporale și au fost transportați la spital. Conducătorii auto au fost testați cu aparatul etilotest, rezultatele fiind negative. Polițiștii au întocmit dosar penal și continuă cercetările în vederea dispunerii măsurilor legale.


Sursa: vasiledale.ro

Un comentariu

  1. 🤔🤔🤔 Răspunde

    Idioata cu loganu’ e cum e dar ălalaltu’ e șofer profesionist! Chiar dacă ‘blonda’ nu a acordat prioritate și celălalt circulă ca un …..

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.