Ultima actualizare: azi, 14:38

Locale

Angajăm redactor/reporter. Vino în echipa PortalSM!

Acum aveţi şansa de a vă alătura echipei PortalSM. Angajăm redactor/reporter cu normă întreagă şi carte de muncă.

Responsabilităţi: redactare ştiri, muncă de teren, editare comunicate de presă, participare la evenimente şi conferinţă de presă, documentare, FOTO, VIDEO.

Oferim: carte de muncă, salariu motivant, posibilitatea de dezvoltare, training în echipa PortalSM.

Pot aplica şi persoanele fără experienţă în domeniu. Important este să vă doriţi o carieră în jurnalism.

Persoanele interesate sunt rugate să îşi trimită CV-ul la adresa: [email protected]

4 comentarii

  1. Je Răspunde

    Cati ”diridai” oferiti?In functie de ce vor fi platiti ”viitorii jurnalisti” ?

  2. M Răspunde

    Criteriul cel mai important este sa fi analfabet, astfel te poti integra foarte usor in echipa :)))

  3. Szalma Jack Răspunde

    Pe mine sa nu contati,ca n-am timp !!

  4. GB Răspunde

    Jurnalist de vrei să fi
    Prin gunoaie vei scobi,
    Ambalate să le dai
    Fraierilor dacă ai.

    Îngânfat tu vei clama
    De cuteză a te-n-treba:
    Pentru interesul public
    Eu vă-omor și apoi vă public!
    “Mă închin”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.