Spectacol Audi vs. Mercedes în Satu Mare. Cum au reacționat doi șoferi care s-au întâlnit într-o intersecție

24 iulie 2015 | 8 comentarii

11754905_1614573875482496_1128564388597378506_oUn “spectacol” a avut loc joi între un bărbat care a condus un Mercedes şi o femeie aflată la volanul unui Audi. Ei s-au întâlnit la intersecţia străzii Nicolae Bălcescu cu bulevardul Vasile Lucaciu, dar nefiind loc să treacă unul pe lângă altul s-au luat la ceartă. Nimeni nu a vrut să dea niciun metru în spate cu maşina pentru a-i face celuilalt loc să treacă. Comportamentul a fost tipic persoanelor înstărite care concurc bolizi de zeci de mii de euro.

Vă lăsăm să vă delectaţi cu explicaţiile de pe fotografiile postate pe contul de facebook: Conduc ca un bou Satu Mare

Etichete: , , , , , , ,

Categorie: Locale

Comentarii (8)

Trackback URL | RSS Feed comentarii

Responsabilitatea juridică a comentariilor revine în totalitate autorilor, care își asumă în întregime și consecințele legale

  1. ACAB spune:

    Stire de tot rahatul , nu mai aveti ce posta ?

  2. vlad spune:

    fara numere de inmatriculare stirea e de doi lei

  3. augustin spune:

    Nicolae Balcescu este singura din zona cu dublu sens. Nu pot trece doua masini una langa alta si nici salvarea nici pompierii asta este problema.! Cosbuc care este mult mai larga are sens unic. Iți trebuie multă minte sa iti dai seama care este cauza zilinica a celor ce trec pe Balcescu. Este nevoie de sens unic.!!!

  4. 007 spune:

    Pe strazile Bradului si Energiei zilnic sunt sicane,injuraturi si ,,felicitari”transmise d-lui Primar,de si nu cred ca el raspunde de monitorizarea lucrarilor.De ce?iata:
    Pe strada Arinului colt cu Drumul Carei a inceput modernizarea canalizarii acum trei saptamani,dar de doua saptamani nimeni nu mai lucreaza si strada ESTE INCHISA,DE CE ?!.Semaforul este blocat pe galben.Asta nu ar fi mai nimic daca acum o luna str.ENERGIEI, colt cu Drumul Carei nu ar fi fost blocata, tot cu acelasi tip de lucrare dar terminata si culmea, DE TREI saptamani PAMANTUL rezultat si depozitat pe carosabil (?)NU A FOST RIDICAT .Tinand cont ca aceste doua strazi fluidizeaza circulatia catre Drumul Carei, sunt blocate(str.Arinului)si partial(str Energiei),adica pe un sens(aseara o masina si-a spart baia de ulei intr-un boltar de pe carosabil)mai ales ca autobusele care duc si aduc angajatii,zi de zi ,la Drexalmaier si parcul industrial, de pe ruta Carei ,intra pe Arinului ,cotesc pe Bradului(aici toate masinile de la case sunt parcate pe sosea.De ce?)cotesc pe Energiei ,BLOCAND cu ORELE strazile bradului si Energiei.De ce autobuzele nu urmeaza ruta, str.Magnoliei,apoi str.Energiei cu acces direct la Drumul Carei,va rog sa verificati,dvs.cine sunt institutiile care raspund de aceste batai de joc.

  5. desteptul spune:

    Primarul nu raspunde pt nimic . Are funcție onorifică.el observă.!

  6. nesimtita spune:

    sătmăreni! voi chiar credeți că celor din conducerea orașului le pasă de voi.? Sunteți tare naivi. Satu Mare a ajuns o ruină de oraș plin de scandaluri de 3 ani. Si în tot acest timp Nu s-a făcut nimic da nimic pt noi cetătenii orașului., așa că dormiți în continuare liniștiți.Jefuirea continuă.!

  7. nesimtita spune:

    Toată circulația orașului trebuie regândită.! Dar Nu are cine.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Pinterest